gizli kamera satış

Gizli Kamera


Birçok farklı sebeple kullanılan güvenlik kameraları istediğiniz alanı çok uzaktayken bile izleyebilmenizi sağlamak amacı ile tasarlanmış olup, bazıları dışarda açık alanda kullanılmak, bazıları evlerde işyerlerinde kapalı alanda kullanılmak üzere tasarlanırken, bazıları da fark edilmeyecek kadar ufak tasarlanmıştır. Ancak şu da bir gerçek ki pek çok gelişmiş ülkede uzun yıllardır kişilerin özel hayatlarına müdahele suçlamalarıyla karşı karşıya kalmasına rağmen gizli kamera çekimleri, suçların ortaya çıkmasında sağladığı büyük yarar nedeniyle artarak devam etmektedir.


Günümüzde büyük şehirlerde bir gün alışverişe çıkıp mesela bir hipermarkete, bankaya, kuyumcuya ve benzeri yerlere girip çıktığınızda en az 7-eight yerde sizin haberiniz bile olmadan görüntünüz güvenlik kameraları tarafından çekilip kasetlere kaydedilmiş olur.


Gizli kamera farklı cihazlarla entegre şekilde sunulan ve varlığı gizlenmiş, belli olmayan ürünlerden oluşmaktadır. Her zaman ki gibi biz bloğumuzda yasal yollarla vergisi ödenmiş ve büyük ismi adresi telefonu belli olan firmalar tarafından ithal edilen gizli kamera almanızı tavsiye ediyoruz. Tüm bunlar göz önüne alındığında jel pille çalışan gizli kameraları tercih etmeniz daha uygun olacaktır diye düşünüyoruz. Gibi konular hakkında müşteri temsilcilerimizden FATMA CAMCI ( +90 546 279 3582 ) arayabilir, kaliteli ürünler ve ekonomik fiyatları hakkında hemen bilgi alabilirsiniz. Kol saati şeklinde kameralarda bir önemli husus ta kolunuza takmış olduğunuz saatin şık estetik, kaliteli durmasıdır ki, bakıldığında sıradan kalitesiz bir saat gibi durup sırıtmamalıdır. Üzerinde yer alan gizli butonları kullanarak çekmek istediğiniz videoyu başlatabilir, tekrar aynı butonla videonuzu kaydedebilirsiniz.


Sistemiz en büyük dezavantajı kamera ile dvr kayıt cihazı arasına cctv kablosu çekilmesi gerekmektedir. Akademi Teknoloji Dünyası gizli kamera ve dinleme cihazları 1. Sınıf kaliteli ve garantili ürünler sunmaktadır. Dinleme cihazı çeşitleri de gözle görülmesi oldukça zor ve tam teçhizat profesyonel cihazların yardımı olmaksızın tespiti olası olmayan cihazlardır.


Dahili eight GB hafızasına sesli renkli video kaydı yapabilir, fotoğraf çeker, görüntüsüz ses kaydı yapabilir ve MSN - SKYPE gibi görüşmeli chat sitelerinde internet kamera olarak kullanılabilir. Gizli kameraları gizleyen argüman gerçekten de çok önemlidir hiç kimsenin şüphelenmeyeceği farkedemeyecegı tarzda bir ürün seçmelidir. Harekete duyarlı gizli duvar saati kamera, bu ürünümüz genelde ebeveyn tarafından dadı - bebek bakıcıların çocuklarına nasıl davrandıklarını görmeleri için kullanılıyor. Kamera kullanımı haricinde telefonunuzu veya tablet bilgisayarınızı şarz edebilirsiniz. Gizli Kameralarla insanların özel yaşam alanlarını gizli ve izinsiz olarak izlemek yasak ve suçtur. Çakmak Gizli Kamera ve Ses Kayıt Cihazı Kablosuz Kamera gayet iyi ve hızlı teslim tşk.


Gizli duvar saati kamera' nın ip ve wifi kurulumu için google playstore yada app store' dan ilgili uygulama indirip kurduktan sonra yeni kamera ekleye tıklayınca, QR scan diye bir seçenek var, tıklayıp ip gizli kamera üzerindeki barkodu tanımlayıp ilgili bilgiler çıktıktan sonra ok tuşuna basıp kamerayı programa tanıtılır.


Piyasada bulunan benzer ürünlerden ise daha üst seviyelerde olan kaite özelliği ile ekranlı masa saati gizli kamera Hd kalitesi ile gerekli olan bütün herşeyi sadece isteğinize bağlı olarak kayıt altına almaktadır. Bilgisayarda usb den şarj olarak çalışan çakmak kamera dahili hafızasına 66 saat renkli ve sesli kayıt yapabilmekle beraber tam şarj ile devamlı kullanma süresi 2 saattir. Sitemizde 256 Bit Rapid SSL Sertifikası ile tüm alışverişlerinizde kişisel ve ödeme bilgileriniz tamamen güvence altındadır. Ancak uygulamalar gösteriyor ki gizli kamera kayıtlarının yargılamada delil olarak değerlendirmesi halen devam etmektedir. Ürünün mikrofon kalitesini en son teknolojiyle donatılmış en düşük seslerde bile çok net bir ses duyumu almanızı sağlamaktadır.


Anahtarlık gizli kamera video çekimleri gerçekleştiren varlığını belli etmeyen ve amacına uygun hizmet eden cihazlardır. Ev ve ortam gizli kamera çeşitleri ne göz gezdirdiğimize ise 100 TL ila 200 TL arası standart casus cihazların satıldığını görmekteyiz. Amerikan menşeili olan bu cihaz, Amerika ve Avrupa cezaevlerinde GSM iletişimine sahip cihazların (Telefon, gsm dinleme cihazı, 3G gizli kameralar, araç takip cihazları vb.) tespit edilmesi amacıyla kullanılan 2011 yılı üretimi bir üründür. Araç içi kamera alırken dikkat etmeniz en önemli özelliklerden biri de, kameranın gece görüş özelliği bulunması. Usb'den şarj olarak çalışan anahtar kamera kendi hafızasına renkli ve sesli olarak kayıt yapabilmektedir. Son günlerde bir çok kimsenin gizli kamera ile mağdur olduğu herkesçe malumdum.


USB ara kablosu ile bilgisayarınıza bağlayarak çektiğiniz fotoğraf ve videoları izleyebilir ve USB bellek özelliği ile dosya aktarımını bilgisayardan gözlük gizli kameraya, gözlük gizli kameradan bilgisayara aktarabilirsiniz. İnce Kalem Kamera ile hem video çekimi yapıp hem de ses kaydı oluşturabileceksiniz. Bu özellikleri sayesinde biblo, resim, bilgisayar hoparlörü, dolap vb cisimlerin arkasına saklanarak ortam görüntüsünü gizli olarak alabilir. Üstelik bu gizli kamera modelleri iki yıl garantili bulunduğu için rahatlıkla paranızı boşa harcamadan kullanabilme imkanınız bulunur. Cihazın bu tür kullanım hallerinde doğabilecek yasal sorumluluk kullanıcıya ait olup bu tür uygulamalarda firmamız ve/veya satıcı sorumlu Tutulamaz.!!


Cihazın, tehdit, şantaj, kişilik haklarına tecavüz vs gibi kanuna aykırı kullanım halleri ve bu tür kullanım sebebiyle menfaat temini suç teşkil etmektedir. Duvar saati Gizli Kameralar bu cihazları farklı şekillerde size sunarak ihtiyacınıza uygun olanı tercih etmenizi sağlıyoruz. Ayrıca kalem kamera flasdisk özelliğinde olduğu için tüm döküman,resim.müzik ve datalarınızı kalem kamerada taşıyabilir ve usb bağlantısı ile bilgisayara ya da bilgisayarınızdan kalem kameraya aktarım yapabilirsiniz.


İncelemekte olduğunuz Dome Kamera 640×480 çözünürlüğünde 30fps kayıt yapabilme özelliğine sahiptir ve harekete algılama özelliği ile daha uzun süre çekim yapmanıza imkan verir 32 GB hafıza kartına döngüzel kayıt yapabilir ve size günün her saatinde 3 gün geriye dönük kayıtları izleme imkanı verir.


Buna göre şeçim yapmalıdır çünkü aldığımız gizli kamera 2 saate kadar çekim yapabiliyor söyle ki aslında 20 saat depolama kapasitesi var ama two saat kadar batarya bitebiliyor nedeni ise çok küçük alet seçtiğimiz zaman bataryası da küçük oluyor ve bu nedenle kalem kamera, anahtarlık kamera, düğme kamera gibi küçük aletler bir handikap oluşturabilmekte.


Video çekmek için: saat two hizasındaki tuşu basın çekin yeşil ışık three kere sinyalden sonra kapanacak video çekimi başlamış demektir.durdurmak için yine aynı tuşu basın çekin yeşil ışık geri gelecektir. Sizler tiklayınız de etkin şekilde 3G Duvar Saati Gizli Kamera sayesinde artık her zaman denetim sağlayabileceksiniz. Çok sessiz bir ortamda iseniz ve ortada fazla ses yoksa konuşulan sesleri baya yükselten cihazlardır ancak sesler bazen boğuk anlaşılması zor ve yoğunluklu gelmektediir bu da cihazların ucuz ve kalitesiz olmasından kaynaklanıyor. Bu gibi bir halde kullanılmak üzere biz sizlere duvar saati gizli kamera modelini önerebiliriz. Araba anahtarlık gizli kamera günümüzde kullandığımız araba anahtarlık modelidir.


Özel hayatı ihlal edilen kişi, bu sebeple gizli izleme, dinleme ve kayıt oluşturma sebebi ile, tazminat davası açarak ilgili kişiyi bu şekil de de hukuki yaptırım altına sokabilir. Dosyayı ‘''' olarak kaydediniz ve bu dosyayı kamera Pc ye bağlandıktan sonra ana dizine kopyalayınız. Üstelik her ortamda olan saklı kamera modellerinden daha düşük fiyatlarla satın alabilirsiniz. Kamera çözünürlüğü olarak 1.3 / two. Mega pixel düzeylerinde kayıt kaliteleri bulunmakta, şarj edilerek ortalama 2 saat kadar kullanılabilmektedir. Kamera,Alarm,görüntülü diafon,ses sistemleri, güvenlik sistemleri ile Alm Güvenlik, yüksek güvenlikOkul taşıtı kamera sistemi. Örneğin wifi özellikli bir masa saati saklı kamera seçer iseniz tabi ki rakamı da 200 TL üstünde olacaktır. Bu sebeplerden ötürü sizin satın almanızı tavsiye edeceğimiz cihaz jel pille çalışan gizli kameralardır.


Gizli Kamera tespiti çalışmaları sonucu tespit edilen gizli kamera cihazlarının boyutu ve ebatı oldukça küçük olduğundan kıyafetlerde aksesuar olarak da kullanılabilmektedir. Kameralı kol saati iki fonskiyon düğmesiyle kolayca kullanılır, biri açma/kapama ve video kayıt düğmesidir, diğeri ise mod düğmesidir.


Gizli duvar saati kamera' nın ip ve wifi kurulumu için google playstore yada app store' dan ilgili uygulama indirip kurduktan sonra yeni kamera ekleye tıklayınca, QR scan diye bir seçenek var, tıklayıp ip gizli kamera üzerindeki barkodu tanımlayıp ilgili bilgiler çıktıktan sonra ok tuşuna basıp kamerayı programa tanıtılır.


Dinleme cihazları genelde illegal yollardan temin edilebildiği gibi bebefon gibi yada daha basite indirgenmiş yasal modelleri de internetten satılmaktadır.Dinleme cihazları gerçekleri ortaya çıkarmak adına son derece etkili ve gerekli bir yöntemdir.


Dünyanın pek çok yerindeki örneklerden biliyoruz ki, gizli kamera özellikle soruşturmacı-araştırmacı habercilerin vazgeçilmez meslek araçlarından biridir. Gözlüğün bir kenarına yerleştirilen gizli kamera ve mikrofon gözlük üzerinde farkedilmeden ortamdaki ses ve görüntüyü kaydedebilir. Garantisi olmayan fakat hesaplı olan gizli kamera büyük bir ihtimalle kısa sürede arızalanacaktır ve vermiş olduğunuz para boşa gidecektir. Bir çok Bilişim alanın da Hizmet veren firmamız Gizlik kamera sistemleri sayesinde aile koruması, çocuk korunması ve daha bir çok alanda hizmet vermektedir. Detaylı bilgi için - adrese farklı Anahtarlık gizli kameralar ve mini gizli kamera modelleri - bakabilirsiniz. Gözlük Gizli Kamera : Gözlük şeklindeki gizli kamera yine kişilerin üzerlerinde taşıyabileceği bir gizli kamera çeşididir. Model ve özellikleri açısından her üründe olduğu gibi fiyatları farklılık gösterir.


Bunun dışında her geçen gün yeni oluşturulan sistem içerisinde yer alan anahtar modelleri de söz konusu olduğu için kullanım şekillerinde farklılıklara rastlanabilmektedir. Anahtarlık kamera Hafıza Kartına kayıt yapan kameralardaki en yüksek çözünürlük olan 640×480 çözünürlüğünde olup, avi formatında kayıt yapan bir ccd kameradır. Mod düğmesinden video - gece görüş video modu - fotoğraf - görüntüsüz ses kayıt özellikleri arasında manuel olarak seçim yapılır, led gösterge sayesinde hangi çekim modda olduğunu gösterir, video kayıt esnasında led göstergesi yanmaz. Canlı izle duvar saati Gizli kamera içerisine takacağınız mikro SD kart ile cep telefonunuzdan görüntüleri canlı izlerken aynı anda videoyu cihazın kendi üzerindeki mikro SD kart hafızasında kayıt altına alabilirsiniz. Sitenin mini gizli kameralar bölümünde ise çok çeşitli kamera modelleri sizleri bekliyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *